Garnki Venice 19 Pearl Collection – włoska jakość w Twoim domu!

Naczynia kuchenne firmy Venice Pearl Collection zostały specjalnie stworzone dla osób, którym zależy nie tylko na samych sobie, ale także na innych ludziach i otaczających ich świecie. Jeśli jesteś jednym z nich, a nadal nie jesteś przekonany do tego stwierdzenia lub twoje opinie na ten temat są inne, poniżej zaprezentowane zostały informacje, które na pewno skłonią cię do zmiany zdania.

Garnki Venice

Naczynia Venice to przyrządy do codziennego kuchennego użytku, w których przyrządzi się smaczne i zdrowe posiłki. Z zależności od sposobu ich przygotowania i wielkości do wyboru jest wiele różnych rozmiarowo garnków, patelni i dodatków z gwarantującymi satysfakcje funkcjami. Postarano się również, aby w procesie tworzenia naczyń brały udział tylko najlepsze osoby zarówno jeśli chodzi o jakość produktu jak i jego wygląd. To właśnie z tego względu Venice Pearl Collection to urządzenia jedyne w swoim rodzaju, w którym postawiono na zadowolenie klienta, a nie wyłącznie na wyciągnięcie od niego pieniędzy.

Zestaw

W całym komplecie garnków Venice znajduje się 10 oddzielnych i różnorodnych naczyń, które skomponowane razem stworzą zestaw potrzebny w każdej kuchni. W zależności od potrzeb przyszłego klienta, do wyboru ma on:

  • Pięć garnków, z czego cztery zostały wyposażone w szczelnie dopasowane do nich przezroczyste pokrywki i służą do gotowanie potraw w wodzie lub innym płynie. Ostatni garnek Venice, przeznaczony jest do gotowania na parze. Wszystkie zawierają co najmniej jedną rączkę służącą do bezproblemowego podnoszenia ich.;
  • Jedna patelnia z pojedynczą rączką. W jej skład wchodzi również przezroczysta pokrywka.;
  • Miska z pokrywką do przetrzymywania potraw;
  • Frytkownica, rozmiarem mieszcząca się do garnków;
  • Podstawka asekurująca powierzchnie przed gorącymi garnkami;
  • Przyssawka;

Całość podzielona jest na odpowiednie rozmiary mieszczące posiłku o objętości nawet 6,3 litra. W przypadku małego dania, dostępny jest wersja garnka, a raczej rondelka mieszczącego 1,6 litra.

Zastosowanie

Naczynia Venice Pearl Collection można używać do każdej czynności wykonywanej w kuchni. Duże pojemnościowo garnki nadają się do ugotowania zupy dla całej rodziny i gości. Specjalny garnek pozwoli przyrządzić warzywa na parze, zachowując ich wartości odżywcze i mineralne. Patelnia z pokrywką pozwoli usmażyć dania bez konieczności uprzedniego polewania ją niezdrowymi olejami lub masłem. Jest ona bowiem w stanie wydobyć naturalne tłuszcze już mieszczące się w mięsie i to je wykorzystać jako podstawę smażenia. Dodatkowo producenci postarali się zaopatrzyć ją w funkcję rozmrażania no frost. Dla nieznających tego pojęcia, oznacza to, że na patelni nie zbiera się wilgoć, a przez to nie powstaje nieprzyjemna i zmieniająca późniejszy smak, warstwa szronu/lodu, której pozbycie się jest kłopotliwe, a niekiedy nawet niemożliwe. Frytkownica posiada uchwyt, dzięki któremu przy przyrządzaniu frytek nie powstaje ryzyko niepotrzebnej styczności z gorącym garnkiem i ewentualnego oparzenia się. Dodatki jak misa, podstawka czy przyssawka pomogą w codziennych czynnościach w przechowywaniu już przyrządzonych posiłków lub odstawienia ich do późniejszego użytku. Poza tym, dzięki przezroczystym pokrywkom, bez ich unoszenia i niepotrzebne zabierania potrawom ciepła można w każdej chwili sprawdzić w jakim stanie jest przyrządzane danie.

Ponadto producenci wpadli na pomysł, aby garnki Venice mogły być stosowane w systemie wieżowym. Oznacza to, że możliwe jest ustawienie ich na sobie, zaczynając od największego do najmniejszego, i stworzenie wieloskładnikowego posiłku. Będzie to szybsze, efektowniejsze i zaoszczędzi mnóstwo kłopotu, a niektórych przypadkach również pieniędzy.

Jakość

Garnki Venice opinie mogą otrzymać dopiero po ich wypróbowaniu, jednakże jak wiadomo, najbardziej będą się one skupiać na jakości kupionych produktów. Z tego względu postarano się, aby była ona na jak najwyższym poziomie przy każdej produkowanej sztuce. Zupełnie jakby to sami producenci mieli je wszystkie posiadać na własny użytek. Dlatego też wszystkie naczynia kuchenne Venice stworzono ze stali szlachetnej odpornej na urazy mechaniczne, o które nie trudno nawet przy najmniejszym i najbardziej ostrożnym użytkowaniu, a przecież mają z nich korzystać również kucharze w ciężkich warunkach pracy (oczywiście ciężkich dla garnków). Ciągle obijanie o inne naczynia, kontakt z łyżkami/widelcami czy przypadkowe spadnięcie na podłogę. Garnki i patelnie są odporne na potłuczenia i wgniecenia. Nie należy również niepokoić się o ich zarysowania czy odpryskiwania w czasie gotowania. Właśnie przez to określane one są jako jedna z najtrwalszych, najwytrzymalszych i najmocniejszych urządzeń kuchennych.

Wygląd

Nie samą jakością człowiek żyje, a patrzenie na ładne rzeczy też jest potrzebne, a do tego przyjemne. Do zaprojektowania wyglądu i kształtu zatrudniono włoskich projektantów, którzy wspólnymi siłami stworzyli niepowtarzalny design. Wszystko za sprawą połączenia ze sobą delikatnych i pasujących do siebie kolorów, wyliczonych proporcji i unikalności i minimalności. Oczywiście jakość podczas tworzenia projektu nie ucierpiała. Taki zestaw dopasuje się praktycznie do każdego wnętrza.

Gwarancja

W razie ewentualnych zdarzeń i problemów, w których udział biorą garnki Venice, chociaż takie oczywiście nie powinny mieć miejsca, producenci dają 20-letnią gwarancję na wszystkie produktu. Są oni bowiem pewni, że nic podobnego nie powinno się zdarzyć, ale zawsze dobrze jest być po stronie klienta.

Cena i dostępność

Cena oryginalnego kompletu garnków Venice Pearl Collection to koszt mneij więcej 7 000 złotych. Oczywiście jest on uzależniony od ilości i rodzaju wybranych naczyń. Każde z nich można również zakupić oddzielnie po adekwatnej do nich cenie. Ze względu na tak dużą kwotą, na rynku, szczególnie tym internetowym pojawia się mnóstwo aukcji oferujących zestaw Venice w o wiele niższej cenie. Należy się przed tym przestrzegać ponieważ są to podróbki. Oryginalne naczynia są dostępne tylko i wyłącznie na oficjalnych pokazach.

Przeczytaj również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *